Współczesna firma z tradycjami. Jesteśmy trzecim pokoleniem ogrodników, a doświadczenie i otwartość na świat gwarantują dalszy rozwój.

 
Gardea jest firmą ogrodniczą stworzoną z pasji i zamiłowania do roślin. Ogrodnictwem zaraził nas dziadek, ceniony fachowiec w tej dziedzinie i to dzięki niemu połączyliśmy hobby ze sposobem na życie. Wiedzę teoretyczną zdobywaliśmy kształcąc się na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. To pozwoliło na pogłębienie wiedzy i otworzyło drogę do praktyki zawodową w kraju i za granicą. Zaczynaliśmy od prac projektowych w późniejszym czasie uruchomiliśmy dział wykonawczy ogrodów, obecnie poszerzamy ofertę w kierunku kompleksowego zagospodarowania terenu. Dzięki dotychczasowej pracy wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, bo dzięki temu możemy spełniać marzenia i zmieniać otaczającą nas przestrzeń.

Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów przydomowych i terenów publicznych. Staramy się, aby nasze rozwiązania projektowe i realizacyjne były funkcjonalne, interesujące i niebanalne. Dobre rozeznanie rynku ogrodniczego oraz znajomość sztuki ogrodniczej pozwalają nam na prowadzenie ciekawych i pełnych wyzwań przedsięwzięć.